Kategórie

Taktická taška

Taktická taška
Kód produktu: Odeon
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 0.0€
Bez DPH: 0.0€

Odeon taktická taška je príslušníkom modelovej línie multifunkčných vakov tzv. Versipackov. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, odolnosťou voči vode, oteru  a oderu, ako aj ľahkou údržbou. Odeon taktická taška je prevedenie určené prednostne pre nosenie na ľavom pleci.

Má premyslené usporiadanie a členenie vnútorného priestoru, ktoré zabezpečujú nielen bezpečné uloženie nesených predmetov a ich istenie voči nežiadúcim pohybom, ale aj ich okamžitú disponibilitu. Môže byť nosená na popruhu s protišmykovou úpravou cez rameno alebo na opasku, pričom môže byť fixovaný odnímateľným popruhom k pásu nositeľa.

Hlavná priehradka má objem 3 litre a má úpravu voči prenikaniu predovšetkým zrážkovej vody vrátane tesniaceho goliera, pričom slúži k uloženiu a preprave chúlostivého vybavenia, napríklad PDA a podobne. Obsahuje 4 priehradky uzatvárateľné kvalitnými zdrhovadlami a jednu pomocou suchého zipsu. Zadná časť zabezpečuje skryté nosenie zbrane s možnosťou okamžitého tasenia z púzdra, ktoré integrovanou súčasťouzadného dielu. Zadná priehradka umožňuje aj inštaláciu modulárneho príslušenstva. Na boku  sa nachádza priehradka určená k uloženiu príslušenstva, napríklad svietidla alebo rezervných zásobníkov.  Je možná ľahká  inštalácia ďalšieho príslušenstva. Časti priliehajúce priamo na telo nositeľa sú z materiálov (4 vrstvy) podporujúcich cirkuláciu vzduchu a tepelnú výmenu medzi nositeľom a prostredím, čo vedie k obmedzeniu potenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: