Kategórie

CZ USA 712

CZ USA 712
CZ USA 712
Výrobca: Česká zbrojovka
Kód produktu: CZ USA 712
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 1
Cena: 440.0€
Bez DPH: 366.7€

CZ 712 patrí medzi samonabíjacie zbrane využívajúce odber plynov z puzdra vyrobeného z ľahkej hliníkovej zliatiny. Táto brokovnice je novo doplnená o blokáciu zápalníku, ktorá drží zápalník až do okamžiku, keď je záver zatvorený, a manuálnu dvojpolohovú poistku umiestnenú v lučíku. Vonkajší povrch hlavne je matne čierno chrómovaný, čo zaručuje odolnosť proti korózii aj po mnohých sezónach v teréne. Model CZ 712 je dodávaný so zátkou trubkového zásobníku používanou pri lovu na vodného vtáctva. Ak je zátka odstránená, poskytuje zbraň lovcovi kapacitu 4+1 nábojov vhodnou pre hornatý terén.

Vďaka spolupráci rešpektovanej tureckej firmy Huglu so spoločnosťou CZ-USA, rozšírila Česká zbrojovka a. s. svoje produktové portfólio o radu atraktívnych moderných brokových kozlíc, dvojok a samo nabíjacích brokovníc. Pre všetky tieto brokové zbrane so značkou CZ-USA je typická vysoká kvalita konštrukcie a spracovania, pri veľmi prívetivej koncovej cene.

Použití brokových nábojov v brokovniciach CZ-USA

Brokové dvojky, kozlice a polo automatické brokovnice sú komorované na dĺžku komory 76 mm a sú overené vyššou tlakovou skúškou (skúšobná značka V v erbe),
čo umožňuje použitie nábojov s náplňou olovených brokov v dĺžkach náboja od 65 mm do 76 mm alebo nábojov dĺžky 70 mm s oceľovými brokmi do priemeru broku 3,25 mm.
Brokovnice CZ-USA teda nemajú tormentačnú značku Ľalie, avšak sú odolné streľbe s brokmi charakterizovanými vyššie. 
Platí pre oba kalibre - 12 a 20.

Kaliber : 12/12

Vyhadzovač : auto

Pažba : orech

Spúšť : jedno spúšť

Mieridlá : pevné

Celková dĺžka : 1255mm

Výška zbrane : 183mm

Šírka zbrane : 46mm

Hmotnosť : 3,58kg

Hlaveň : obrábaná

Zahrdlenie : 1/4

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: