Kategórie

ANTISTATIC FAST FIT GLOVE

ANTISTATIC FAST FIT GLOVE
ANTISTATIC FAST FIT GLOVE
Výrobca: Mechanix
Kód produktu: MFF-F
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 28
Cena: 18.0€
Bez DPH: 15.0€

Dostupné možnosti


* Veľkosť :

Rukavice Mechanix patria medzi tie najlepšie vo svojej kategórii. Všestranné a výkonné.


Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zvládali aj tie najťažšie úlohy, ktoré od nich budete požadovať. Syntetická koža Clarino na dlani a prstoch predlžuje životnosť rukavice. Suchý zips na vrchu, zaručí dobré fixovanie rukavice na mieste.

Prvé rukavice tejto značky mali debut v roku 1991, ale cez to všetko si táto značka vybudovala povesť ako „vodca v ochrane rúk“. V dôsledku vyše ako dvadsaťročného vývoja,dizajnu a inovácií v oblasti ochrany rúk, Mechanix ponúka rôzne druhy rukavíc, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu, funkčnosť a cit pre ruky užívateľa. Mechanix dodáva rukavice do najťažších odvetví priemyslu ako aj do ozbrojených zložiek. Rukavicami M-PACT sú vyzbrojené jednotky DELTA v oblasti stredného východu.

Každý, kto chce mať adekvátnu ochranu rúk, ocení rukavice Mechanix. Jedná sa o jeden z klasických modelov, ktorý zaručuje suchosť rúk, cit pri úchope. Rukavice majú membránu TrekDry a materiál je doplnený o antistatickú vrstvu.

Tabuľka na určenie správnej veľkosti Vašej ruky poslúži tento odkaz:

http://www.mechanix.com/mech_download/e0593a97906889c6c59ee948db36c7fb

Vytlačte si tabuľku v rozlíšení 100% na Vašej tlačiarni. Priložte dlaň na vytlačený papier, najlepšie na rovnom a pevnom povrchu, presne podľa obrázku. Tam kde vám skončí pravý okraj vašej ruky na pravej strane na mierke sa vám ukáže Vaša veľkosť.

Dostupné vo veľkostiach: M, L a XL

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: